Beykozlu Mesudiyeliler Derneğinden Görkemli Açılış

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin açılışı, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Yorum (0)     Bu haber 36814 kez okundu
21.03.2016 16:16:08

Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirdiği toplantıyla, Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin kurulduğunu bildiren Beykozlu Mesudiyeliler, bu kez çok daha yoğun bir katılımla açılış gerçekleştirdi. Aralarında milletvekillerinin ve belediye başkanlarının olduğu kalabalık bir protokol, Kavacık'ta bulunan Dernek merkezinin açılış kurdelesini kesti. 

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin Kavacık'ta bulunan merkezinin açılışına, TBMM Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ve Ergün Taşcı, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kartal Belediye Başkanı Opr. Dr. Altınok Öz, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül,İstanbul Ordu Dernekler Platformu Başkanı Gülcan Özkaya, Çekmeköy Ordulular Dernek Başkanı Sedat Erdem, Ataşehir Ordulular Dernek Başkanı Ertuğrul Köleoğlu, Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Merdan Özer, Şahlanış Hareketi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, Mesudiyeli Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Tuncay Sarıgül, İş Adamı Seyfettin Yıldırım, Mesudiyeliler Vakfı Başkanı Engin Aydoğan, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, BEYMEZ Başkanı Âdem Öztürk, Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun,  çok sayıda Belediye Meclis Üyesi, Vakıf ve Dernek Başkanı katıldı.

MESUDİYELİLER İÇİN BEYKOZ İKİNCİ VATANDIR

Beykozlu Mesudiyeliler Derneği başkanı Halim Okutan “Bugün, gençlerimizin giderek toplumdan uzaklaşması, bu tür dernekleri daha önemli hale getirmiştir. Bizler, Mesudiyeliler olarak birbirimizi seviyor ve özlüyoruz. Acımızı, sevincimizi, kederimizi birbirimizle paylaşmak istiyoruz. Dostluk içerisinde yaşamak ve kucaklaşmak istiyoruz. Sahip olduğumuz gençliğimizle de geleceğe daha güvenle bakmayı istiyoruz. Bu amaçlar, asgari şekilde buluşmak, örgütlenmek ve dernekleşmekten geçer. İşte tam da bu amaca hizmet etmek üzere bugün açılışını yaptığımız Ordu Mesudiyeliler Derneği'ni kurduk." dedi.

DERNEKLER BİZİ GÜÇLÜ TUTUYOR

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül “ Kurulan her dernek bizlerin gücüne güç katmaktadır. Özellikle Mesudiyeli hemşerilerimizin çok olduğu bir yerde hemşerilerimizi bir araya getirmek için kurulan bir derneğin açılışında yer almakta çok mutluyum. Derneğin kurulmasında emeği geçenleri kutlarım” dedi.

SARIYERE MESUDİYELİLER DERNEĞİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç “ Sarıyerde bir Mesudiyeliler derneği yok eğer böyle bir çalışma ile ilgili benden bir talepte bulunulursa ebetteki bizde Mesudiyelilerin Sarıyerde yer almasından gurur ve mutluluk duyarız.”dedi.

MESUDİYELİLER KALİTELİ İNSANLAR

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “ Mesudiyeli hemşerilerimiz ile bir arada olmaktan büyük haz alıyorum, hepsi kaliteli insanlar ve kaliteli işlere imza atmaya devam ediyorlar. Mesudiyelilerin yoğun yaşadığı böyle bir yerde dernek olmaması şaşırtıcı ide bu eksiği kapatan ve kurulmasında emeği geçenleri kutlarım. “dedi.

DERNEKÇİLİK MEŞAKKATLİ BİR İŞTİR

İstanbul Milletvekili İsmet Uçma “Mesudiyeliler her alanda yine örnek olmaya devam ediyor. Bizde çağrıldığımız her alana her etkinliğe sizlerle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Sevgili hemşerilerim sizler bu dernek işinde parmakla gösterilecek sayılı insanlardansınız. Dernekçilik oldukça meşakkatli bir iş olmakla birlikte zaman isteyen bir iştir. Zamanınızdan gönlünüzden katkıda bulunarak burada yer alıyorsunuz buda memleket sevdasından geçmektedir. “dedi.

SİZLER İLE İÇ İÇE OLMAYI SEVİYORUM

Ordu Milletvekili Ergün Taşcı “  Sabah başka bir etkinlikte yine Ordulu hemşerilerimiz ile birlikte idik, gündeme dair birçok konu konuştuk, şimdi Beykoz Mesudiyeliler derneğinin açılışındayız bundan sonra başka bir etkinlikte yine hemşerilerimiz ile birlikte olacağız ben halk ile iç içe olmayı seviyorum. Mecliste oturarak hizmet etmeyi değil sizlerle iç içe olarak sorunların kökünden çözüm bulmayı seviyorum. Dernekler Ordumuz için önemli yer tutmakta bizde onların bizler için önemini biliyoruz. Buranın açılmasında emeği geçenleri kutlarım. “dedi.

MESUDİYELİLERİN BENDEKİ YERİ ÇOK FARKLI

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun “ Mesudiyeli hemşerilerimin bendeki yeri çok farklı kimliğinde Mesudiye yazan herkes bende önemli yere sahiptir. Bugün burada da sizler ile birlikte olmaktan oldukça mutlu olduğumuz dile getirmek isterim. Dernekçilik konusunda Mesudiyeliler ile boy ölçüşecek kimseyi tanımıyorum. Her biri alanında derneğinde başarılı işlere imza atıyorlar.  Bizlerde her zaman onların yanında oluyoruz. “dedi.

ARTIK BENDE MESUDİYELİYİM

TBMM Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi “Ben ne aslen ne Orduluyum nede Mesudiyeliyim ama bu atmosferi bu katılımı bu birlikteliği görünce sorarlarsa artık Mesudiyeliyim diyeceğim. Sizlerin birlik beraberliği beni çok sevindirdi. Allah bu birliği beraberliği bozmasın. “dedi.



Bu haber 36814 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
7+7=?
 


Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016