Fistoru Derneğinin Konuğu Başkan İsa Gül Oldu

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül dernek ziyaretlerini sürdürüyor.

Yorum (0)     Bu haber 47839 kez okundu
30.11.2016 10:30:17

Mesudiye Belediye başkanı İsa Gül İstanbul’da bulunan mahalle dernekleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Her gün en az 2 derneği ziyaret eden başkan Gül son olarak Mesudiye Fistoru Mahallesi Yardımlaşma derneğini ziyaret ederek mahallenin genel sorunları hakkında istişare toplantısı gerçekletirdi.

Beykoz Ordulular Derneği dernek merkezinde düzenlenen toplantıya Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Fistoru Derneği Başkanı Özcan Şahinyılmaz, Fistoru Derneği Yönetim kurulu üyesi Pendikspor 2’inci Başkanı Mustafa Şahinyılmaz, Fistoru Derneği Yönetim kurulu üyeleri ve Mahalle sakinleri katıldı.

İSA BAŞKAN İÇİMİZDEN BİRİSİ

Fistoru Mahallesi Dernek Başkanı Özcan Şahinyılmaz “ Öncelikle hepiniz hoş geldiniz, bizlere toplantı için derneğinin kapılarını açan Beykoz Ordulular Derneği Başkanı Özkan Aydoğan’a ve Aydın Okumaş’a derneğim adına teşekkür ederim.  Mesudiye belediye başkanımız İsa Gülüde ağırlamaktan oldukça mutluyuz.  Mahallemiz için elinden geleni yapan belediye başkanımız bizim için bulunmaz nimet olarak değerlendiriyoruz çünkü o bizim içimizden birisi kimimiz ile okul arkadaşı kimimiz ile iş arkadaşı, neticesinden bizim mahallemizin kendi insanı diyebiliriz.”dedi.

Başkan Özcan Şahinyılmaz yönetim kurulu tarafından alınan ve Belediye başkanı İsa Gül’e iletilen Yenimahalle Mahallesi olan Mahallenin isminin eski ismi olan Fistoru Mahallesi ismi ile değiştirme şanslarının yüksek olduğunun müjdesini de dernek üyelerine iletti.

Meydan Düzenlemesi ve Cami Yapımında En Yakın Zamanda Başlanacak

Fistoru Mahallesi dernek başkanı Özcan Şahinyılmaz “ Sevgili mahalle sakinlerim 6 ay önce gibi kısa bir süre önce seçilmemize rağmen mahalle sakinlerimizi bir araya getirme konusunda oldukça uzun bir yol aldığımızı düşünüyorum,  ramazan ayında verdiğimiz iftar ile başladığımız birlik beraberlik çalışmalarımız düzenlediğimiz kahvaltı ve toplantılar ile devam ediyor. Bugün siz değerli dernek üyelerimize Cami yapımı içinde girişimlere başladığımızın müjdesini vermek istiyorum. Mahallemiz içinde bulunan havuzun düzenlenmesi ve mahalle meydanı olarak hayatı geçirilmesinde içinde çalışmalarımız aralıksız sürüyor. “dedi.

KENDİ MAHALLEMDE GİBİ HİSSEDİYORUM

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül “  Fistoru mahallesi benim kendi mahallem sayılır, çocukluk arkadaşlarım, okul arkadaşlarım babamın arkadaşları ve mahallenize faydalı olacak genç yüzleri görmek bizleri oldukça sevindiriyor.  Sevgili Fistorulular bizler Mesudiye’de mahalle muhtarınız ile birlik beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyor ve en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Fistoru mahallesi Mesudiye’mizin en yakın mahallerinden bir tanesi olmasına rağmen yıllardır çözülemeyen yol sorunu çözdük inşallah bu sene tamamı sıcak asfalt olacak, başkanımız ile görüştük, Yenimahalle Mahallesi olan Fistoru isminin geri alınması için elimden geleni yapacağım, Muhtarımızın ve dernek başkanımızın imzası ile ilk meclis toplantısında bu sorunu çözülecektir. Cami yapımı içinde hafriyatın alınması ve diğer konularda elimizden geleni yaparız, Meydan düzenlemesi için her mahalle için uyguladığımız projelerimiz elbette Fistoru mahallesi içinde geçerlidir. “dedi.

 

 

 

 

 Bu haber 47839 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
0+0=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016