Mesudiyeliler Derneği Kadın Kolları Yeni Yıla Merhaba Dedi

Mesudiyeliler Derneği kadın kolları 2016’ye veda 2017’de birliktelik gününde bir araya geldiler.

Yorum (0)     Bu haber 34924 kez okundu
29.12.2016 11:10:51

Mesudiyeliler Derneği kadın kolları Üsküdar’da bulunan Bulgurlu Semt konağında düzenlenen gecede birlik beraberliğin en güzel örneğini sergilediler.

2016’ya veda 2017’de birliktelik gününe Mesudiyeliler Derneği kadın kolları üyeleri, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Gülcan Özkaya, MESVAK yönetim kurulu üyeleri ve birçok seçkin konuk katıldı.

Mesudiyeli sanatçı Kubilay Duman’ın türküleri ile renk kattığı gecede katılımcılar gönüllerince eğlendiler.

Programda bir konuşma yapan Mesudiyeliler Derneği kadın kolları Başkanı Necibe Gengönül “ Hepiniz hoş geldiniz, öncelikle derneklerimizin kadın kolları başkanlarına ve üyelerine, Üsküdar Bulgurlu semt konağının bize tahsil edilmesinde emeği geçen Mesudiye Armutkolu kadın kolları başkanı Gülden Aydın’a ve Üsküdar Belediyesine, Mesudiyeliler Derneği başkanı Salih Erol’a, MESVAK Yönetim kurulu üyeleri Kübra Öcal ve Yeşim Saraç’a, Şişli Belediyesi Meclis Üyesi Halil Çakır’a, sanatçımız Kubilay Duman’a, Ordu Dernekler Platformu Başkanımız Gülcan Özkaya’ya, Ulaşım konusunda bizlere destek olan Doğuş Turizm’e, Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Merdan Özere, Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Oktay Aksu’ya, Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Hasan Çalışa, Beşiktaş Belediye meclis üyesi Tekin Özmen’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.  2017 yılında da birlik beraberliğimizin bozulmamasını temenni ediyorum. Bizler Mesudiyeliler Derneği kadın kolları olarak hep Mesudiye’miz için çalıştık gerek yaptığımız kermeslerde gerekse topladığımız yardımlarda hep Mesudiye’mize katkıda bulunduk bizlere karşı cephe alanlara en güzel cevabı yaptığımız işler ile verdik. “dedi.Bu haber 34924 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
4+4=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016