MESİYAD İftar Programında Bir Araya Geldi

Mesudiyeli Sanayici İş Adamları ve yöneticileri derneği iftar programında iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

Yorum (0)     Bu haber 21925 kez okundu
19.06.2017 13:35:40

Kurulduğu günden bugüne Mesudiyeli iş adamlarını ve yöneticilerini bir araya getirme gayesinde olan

MESİYAD çalışmalarına hız vermeden devam ediyor. 

Çoşkun Delice başkanlığında çalışmalarını sürdüren MESİYAD geleneksel iftar programını Beykoz Kavacıkta bulunan Beyaz Saray Davet ve Balo Salonunda düzenledi.

Düzenlenen İftar Programına Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, MESİYAD Başkanı Çoşkun Delice, MESİYAD yönetim kurulu, AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver,  MESVAK Yönetim Kurulu, MESDEF Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri, Dernek başkanları ve Muhtarlar katıldı.

YATIRIM PROJELERİMİZ BAŞLAYACAK

Dualarla başlayan iftar yemeği sonrası konuşan MESİYAD Başkanı Çoşkun Delice; “Dernek olarak kurulduğumuz günden beri sosyal ve kültürel etkinliklerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz, yatırım projelerimize de en yakın sürede başlayacağız, Ben inanıyorum ki; güzel ilçemiz Mesudiye yakın zamanda hak ettiği yerlere ulaşacaktır. Bunun için de bizler elimizden gelen gayreti bundan önce olduğu gibi bundan sonra da göstereceğiz” dedi.

BİRLİĞİMİZİ BOZMALARINA İZİN VERMEYECEĞİZ

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül “  Mesudiyeli İş adamlarımızı, dernek başkanlarımızı ve Mesudiyeli hemşerilerimizi bir araya getiren ve İftara bizleri de davet eden MESİYAD ailesini kutluyorum. Hep birlikte el ele vererek daha güzel bir Mesudiye için çaba sarf ediyoruz. Birlik beraberlik içinde gönül sofralarında bir araya geliyoruz. Birliğimizi bozmaya çalışanlara ve bizleri karalama çalışması yapanlara izin vermeyeceğiz. Şimdiden Kadir gecenizi ve Ramazan bayramınızı kutlarım. “dedi.

 

 Bu haber 21925 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
0+0=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016