Niksar Mesudiyeliler 4.Çamiçi Yayla Şenliği Yapıldı

Niksar Mesudiyeliler Derneğinin Her Yıl Geleneksel Hale Getirdiği 4. Çamiçi Yayla Şenliğinin Niksar Çamiçi yaylasında gerçekleştirdi.

Yorum (0)     Bu haber 28246 kez okundu
29.06.2017 12:48:13

Çamiçi yayla şenliğine Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar Mesudiyeliler Dernek Başkanı İrfan Ersin, Mesudiyeli Sosyal Girişimci Gençler Derneği Başkanı Nihat Dursun Ersin gurbette olan yüzlerce Mesudiyeli katıldı.

Niksar Mesudiyeliler dernek başkanı İrfan Ersin “Saygı Değer Büyüklerim, Sevgili arkadaşlarım ve geleceğimizin umudu kıymetli Gençler Mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyor, hepinizi saygıyla sevgiyle ve hürmetle selamlıyorum, bu yıl 4. düzenlediğimiz Çamiçi Yayla Şenliğimize Hoş Geldiniz. Uzun bir kış mevsiminden sonra Mübarek Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı ile yaza başlangıç yaparak  manevi  dinginlikten sonra gönüllerimizi de bu gün ki şenliğimiz ile şenlendirmeniz en büyük dileğimizdir. Sevgili Hemşerilerim şenliklerin amacı sadece eğlenmek, temiz hava almak, dinlenmek demek değildir. Aramızda var olduğuna inandığımız birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlendirilmesi, birbirini istediği halde göremeyen büyüklerimizin burada bir araya gelerek hasbıhal edebilmesi, geçmişi yad edebilmeleri, hayatın bizlere yüklediği sorumlulukları yerine getirmeye çalışırken unutmaya yüz tutmaya başlayan  dostlukları, arkadaşlıkları ve akrabalık bağlarını yeniden canlandırma, aynı okulda okuduğu, belki de aynı sırada yan yana oturduğu halde akraba olduğunu, aynı köyün çocukları olduğunu bilmeyen gençlerimizin, çocuklarımızın burada birbirini görmesi tanıması ve onlarında kaynaşması demektir. Düzenlemiş olduğumuz pikniğimizin birliğimize kardeşliğimize olumlu katkılar sunmasını yüce ALLAH tan diliyorum. Varsa kusurumuz eksikliğimiz ise de sizlerin hoşgörünüze sığınarak affınızı diliyorum. Herkese iyi eğlenceler diliyorum “dediBu haber 28246 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
3+3=?
 


Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016