MHP Yılmaz’la devam dedi

MHP Ordu İl Başkanlığı’na yeniden Köksal Yılmaz seçildi.

Yorum (0)     Bu haber 17998 kez okundu
05.07.2017 10:00:47

Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) 12. olağan Ordu İl kongresi yapıldı ve tek aday olan Köksal Yılmaz yeniden başkanlığa getirildi.  Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan kongreye Altınordu ve ilçelerden 603 delegenin çoğu katıldı.  Kongrede başkan seçildikten sonra bir teşekkür konuşması yapan İl Başkanı Köksal Yılmaz,  bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde olacaklarını, hedefe emin adımlarla yürümek için çok çalışacaklarını söyledi.

Gerçekleştirilen seçim sonunda yeni il yönetimi şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Köksal Yılmaz. Yönetim kurulu üyeleri: Metin Kılıçarslan, Birol Tokat, Gökhan Yener, Günay Şanlı, Kâni Özen, Salih Yeşilyurt, Ercan Akdeniz, Tarık Şükrü Altaş, Recep Azaklı, Erol Bayram, Yüksel Koçak, Celal Şimşek, Kenan Bellice, Yücel Telat Şensoy, Salih Mağden, Nejat Hüryılmaz, Serhat Uğur Yılmaz, Ömer İyi, Tamer Kalpaklıoğlu, Yusuf Okumuş, Tunç Temel, Turan Erözen, Cemal Ersoy, Sezgin Şahin.

Kurultay delegeleri: Cemal Enginyurt, Köksal Yılmaz, Serdar Akpınar, Osman Sıldır, Ayhan Ayyıldız, Reşit Şen, İbrahim Eyigün, Ali Fevzi.

İl disiplin kurulu: Serdar Şahin, Rıfat Can Sönmez, Gültekin Toksoy, Yaşar Ur, İsmail Kalyoncu, Volkan Dilmen, Oğuzhan Uzunçakmak.

MHP’nin yeni il yönetimi bu hafta içersinde toplanarak görev bölümü yapacak.Bu haber 17998 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
5+5=?
 


Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016