Ordu "Mesudiye Meydandüzü" yaylasında buluştu

Ordunun Mesudiye ilçesi Üçyol Meydandüzü Kültür Sanat Festivali coşkuyla kutlandı.

Yorum (0)     Bu haber 139252 kez okundu
27.07.2017 12:41:59

Ordu Mesudiye Üçyol Mahallesinin geleneksel hale getirdiği Meydandüzü Kültür Sanat Festivali Mesudiye Belediyesinin sponsorluğunda yoğun katılım ile Üçyol Mahallesi Meydandüzü piknik alanında gerçekleştirildi.

Sunuculuğu Yusuf Kovancının yaptığı Festivalde sanatçı Sinan Gündoğdu, Onur Bozatlı ve Aslı Şahinde katılanlara müzik ziyafeti yaşattı. Geleneksel hale gelen Meydandüzü yağlı güreşleride izleyenlerden tam not aldı.

Çok sayıda katılım oldu

Festivale; Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Mesudiye Kaymakamı Mehmet Uslu, Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Şişli Belediye Meclis Üyesi Halil Çakır, Üçyol Mahallesi Muhtarı Yakup Erdem, Üçyol Mahallesi Dernek Başkanı Halit Celep, MHP Mesudiye İlçe Başkanı Şahin Tuncer, CHP Mesudiye İlçe Başkanı Arslan Sarıgül ve çok sayıda dernek başkanı ile komşu ilçelerden vatandaşlar katıldı.

Muhtar Yakup Erdem "Meydandüzü doğa ile yeşilin birleştiği bir yer"

Festivalin Açılış Konuşmasını gerçekleştiren Üçyol Mahallesi Muhtarı Yakup Erdem “Festivalimize katılan tüm değerli dostlarımıza hoş geldiniz diyor, iyi eğlenceler diliyorum. Geleneksel olarak her sene Temmuz ayı içerisinde yaptığımız festivalimize destek veren başta belediye başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. “dedi.

Başkan İsa Gül "Bu güzelliği herkesin görmesini istiyoruz"

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül “ Üçyol Mahallesi eski Belde olması hasabi ile Mesudiye’mizin en kalabalık mahallerinin başında gelmektedir, Üçyol Mahallesinin Belde olduğu dönemden başlattığı Meydandüzü şenliklerini bizde Mesudiye belediyesi olarak devam ettirmeye ve geleneği sürdürmeye devam ediyoruz. Bugün burada gördüğüm kalabalık festivalin ileri senelerde daha güzel olacağının kanıtıdır. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. “dedi.

Kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren eski Şişli Belediye başkanı Mustafa Sarıgül ise katılanlara iyi eğlencelere diledi.

 Bu haber 139252 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
5+5=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016