Özat Özsoy güven tazeledi

Süper Amatör ligde mücadele eden İstanbul Mesudiyespor’da mevcut başkan Özat Özsoy yeniden başkan seçilerek yeni sezon öncesi güven tazeledi.

Yorum (0)     Bu haber 17767 kez okundu
17.08.2017 09:42:57

İstanbul 2. Amatör ligden devir aldığı takımı İstanbul Süper Amatör lige çıkarmayı başaran Özat Özsoy ve yönetimi yeni sezonda da kulübün başkanlığına seçildi. Özsoy, başkanlığa gelir gelmez teknik ekibi belirledi.

Mesudiyespor’a Mesudiyeli Hoca

Geçtiğimiz yıl, Batı Trakya Türklerispor’da Teknik adamlık yapan Serkan Kaya, İstanbul Mesudiyespor Başkanı Özat Özsoy ile yaptığı görüşmenin ardından takımın yeni sezondaki Teknik Direktörü oldu. 41 yaşındaki Teknik adam, 5 yıl çalıştığı Zeytinburnu ekibi Batı Trakyaspor’dan sezon sonunda ayrılmıştı. İstanbul Mesudiyespor ile anlaşmasının kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Kaya, “Mesudiyeli olarak, İstanbul’daki hemşerilerimin kurduğu ve yönettiği takıma Antrenörlük yapacak olmak benim için gurur kaynağıdır.” dedi.

Transferler devam edecek

Yeniden kulüp başkanlığına seçilen Özat Özsoy “  Yeni sezon öncesi hocamızı belirledik ve hocamızın belirlediği eksikler doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni sezonda Mesudiye’mizi en iyi şekilde İstanbul’da temsil edeceğiz. Gurbette yaşayan Mesudiyeli hemşehrilerimizi sezon başladığı zaman maçlarımıza davet ediyoruz. Bu takım hepimizin sahip çıkarsak belirlediğimiz hedefler doğrultusunda ilerleyeceğiz.” diye konuştu.Bu haber 17767 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
0+0=?
 


Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016