Güvenlinin Kaderi Ahmet Erdem Ve Yönetimi İle Değişti

Güvenli Dernek Başkanı Ahmet Erdem ve yönetim kurulu 1,5 yıllık görev süresinde yaptığı işler ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yorum (0)     Bu haber 136501 kez okundu
18.08.2017 10:34:00

Güvenli Mahallesi dernek başkanı Ahmet Erdem ve yönetim kurulu 1,5 yıllık görev süresi içinde birçok başarılı projeye imza atarak, çalışmalarını sürdürüyor.

Görev süresi içinde gerek gurbette yaşayan mahalle sakinleri gerekse Mesudiye’de yaşayan mahalle sakinlerini her fırsatta bir araya getiren ve hizmetlerini sürdüren Ahmet Erdem çalışmalarını gazetemize değerlendirdi.

Güvenli Mahallesi Dernek Başkanı Ahmet Erdem” Neticesinde bu bir bayrak yarışı bizde bizden sonra gelen arkadaşlarımıza bayrağı devredeceğiz, ama görev yaptığımız süre zarfında sadece bir tabela derneği olmamak için yönetim kurulumuz ile birlikte bir çok projeyi hayata geçirdik. Yaptığımız piknikler ve şölenler ile gurbette yaşayan mahalle sakinlerimizi bir araya getirdik, Ümraniye’de bulunan Lokalimize Camera sistemi kurdurduk daha sonra mahallemizdeki eksiklerimizi tespit ettik ve birçok başarılı işe imza attık. Bozca Armut Yaylasına giriş tabelası, Boğa Yurdu Yaylasına Giriş Tabelası, Cami önü sundurma yapımı, yıllardan beri yapılmayan mezarlık deresi alt yapısı, köy girişine 2 adet kamelya, Mahalle meydanına park kurulumu ve 10 adet piknik masası, okulu sosyal yaşam alanına dönüştürdük,yaylamızda eksik olan cami yapımına başladık, Okul çevre düzenlemesi, mahallemizde bulunan caminin çatı değişimi gerçekleştirdik, 50 tonluk su deposu yaptırdık, mahalle meydanı parke döşenmesi gibi bir çok kalıcı esere imza attık ve çalışmalarımızda devam ediyor. Bizler koltuk sevdalısı değiliz biz Mesudiye Sevdalısıyız mahallemizin sevdalısıyız. “dedi.Bu haber 136501 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
1+1=?
 


Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016