Mesudiye Ordu günlerinde ilgi odağı oldu

İstanbul Feshane’de düzenlenen Ordu tanıtım günlerinde Mesudiye belediyesinin kurmuş olduğu stant göz doldurdu..

Yorum (0)     Bu haber 13294 kez okundu
18.10.2017 09:34:45

İstanbul Ordu Günlerinde bir yenisi daha düzenlenerek çok güzel dolu dolu günleri geride bıraktı. Gurbetten sılaya Ordu özlemi bir nebzede olsa özlem giderilerek Ordu’nun her ilçesine özgü damak tadı hemşerileri ile buluştu. Mesudiye belediyesinin gelenlere ikram ettiği Isırgan Çorbası ise her kesimin beğenisini kazandı.

İSA GÜL, TÜM HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDERİM

Mesudiye belediyesinin kurmuş olduğu tanıtım standında söz yerinde ise tarih canlandırıldı. Eski günlerde yaşanılan ve köylerde kullanılan her ne varsa Mesudiye belediyesinin kurmuş olduğu satanda yerini aldı. Yiyecek olarak ise en beğeni kazanan ise her zaman olduğu gibi dokunduğunuzda elimizi yakacak olduğundan korktuğumuz Isırgan Çorbası katılımcılar tarafından tam not aldı. Mesudiye belediye başkanı İsa Gül ise “Tüm hemşerilerimizden Allah razı olsun. Bizleri çok mutlu ettiler” dedi.

ORDU GÜNLERİ BU ALAMDA ÇOK ÖNEMLİ

Yüzbinlerin İstanbul’da yaşadığı Ordulu hemşerilerimizin İstanbul’un taşı toprağı altın diyerek geldiği büyük bir şehirde tüm mozaiklerin katıldığı Ordu buluşması çok önemli diyen Mesudiye belediye başkanı İsa Gül sözlerine şöyle devam etti ; Gerçekten çok önemli  bir çalışma. Ordu burada diyerek yüzbinlerin bir araya geldiği tanıtım günlerinden özlem sona eriyor. Belki işlerinden dolayı gidemeyen tüm hemşerilerimiz için bu tarz çalışmalar buluşma ve hasret giderme yeri oluyor. Bu anlamda  emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimiz sunarım dedi.

 Bu haber 13294 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
6+6=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016