Beykozlu Ordulularda bayrak değişimi

Beykozlu Ordulular Derneği gerçekleştirdiği genel kurulun ardından, uzun yıllardır dernek başkanlığı yapan Özkan Ayduğan’ın iş yoğunluğundan dolayı Başkan Adayı olmadığı toplantıda, Yönetim Kurulu oy birliği ile İbrahim Özdemir’i Başkan seçerken, Özkan Aydoğan’da Başkan Yardımcısı olarak Yönetim içerisinde kalıp, hizmetlerine işlerinin elverdiği ölçüde devam edeceğini belirtti.

Yorum (0)     Bu haber 17473 kez okundu
19.11.2017 21:46:47

Beykoz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden Emekli olan İbrahim ÖzdemirBaşkanlığındaki yeni yönetim toplandı.  Beykoz’daki tüm Ordululara ulaşmak ve beraberinde Ordu’nun tüm ilçeleriyle irtibat kurma adına yeni bir atılım içerisine girecek. Ayrıca Beykoz’un değer kazanması adına yapılacak her türlü çalışmaya da destek verecektir ifadelerinde bulunan çiçeği burnunda yeni başkan İbrahim Özdemir "Çok çalışacağız" dedi. 

YENİ YÖNETİM GÖRÜCÜYE ÇIKTI

İbrahim Özdemir" Yakın zaman da Beykoz Protokolüne ziyaretler gerçekleştirip, ilçe yerel basınına da geniş bilgi verecek olan derneğimizin Yönetim Kurulu aşağıdaki isimlerden oluşmuştur.İbrahim Özdemir(Başkan) Özkan Ayduğan(Bşk. Yrd.) Ozan Derviş-Kemalettin Erkan(Bşk. Yrd.) Av. Yüksel Baki(Sekreter) Aydın Okumuş(Sayman) Salih Kök, Hasan Olcaydu, Mustafa Güngör, Bahadır Karababa, Mehmet Ustabaşı ve Sabahattin Öztürk’te Yönetim Kurulu Üyelerimiz olmuşlardır" dedi. 

 
 

 Bu haber 17473 kez görütülendi


Etiketler :

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
7+7=?
 


Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016