Ordu'da yollar konforlaşıyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, kentin trafik yükünü hafifletmek ve konforlu ulaşımın sağlanması amacıyla asfaltlama çalışmalarının sürdürüldüğünü bildirildi.

Yorum (0)     Bu haber 8317 kez okundu
25.12.2017 10:18:29

Bucak Mahallesi ile Ulubey yolu ve çevre yolu bölgesini birbirine bağlayacak olan güzergah üzerindeki Polatlı Şehitleri Caddesi, Şahincili Caddesi ve 80. Yıl Cumhuriyet Caddesi'nde altyapı imalatlarını tamamlayarak asfalt çalışmalarına başladıklarını aktaran Başkan Yılmaz, altyapıda elektrik, içme suyu, kanalizasyon, doğalgaz ve elektronik haberleşme gibi birçok çalışmanın tamamlandığını kaydetti.

Yol güzergahı boyunca araçların ulaşımını daha konforlu hale getirmek amacıyla imar planı doğrultusunda yol genişletme çalışmalarının yapıldığını vurgulayan Yılmaz, "Şahincili Caddesi ve 80. Yıl Cumhuriyet Caddesi'nde altyapısı tamamlanan kısımlarda 2 kilometre sıcak asfalt yol yapımı gerçekleştirdik. Polatlı Şehitleri Caddesi'nde halen yağmur suyu hattı yapım çalışmaları devam ediyor." dedi.

SÜRE AZALACAK
Başkan Yılmaz, yeni güzergahla birlikte Ulubey yönünden gelen araçların, artık şehir trafiğine girmeden Polatlı Şehitleri Caddesi üzerinden Bucak Mahallesi yol güzergahını kullanarak kent merkezine daha kısa sürede ulaşacağını da bildirdi. 

Hedef HalkBu haber 8317 kez görütülendi


Etiketler :

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
4+4=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay