Mesudiye'de İyi Parti Kuruluyor

Mesudiye'nin sevilen esnaflarından aynı zamanda önceki dönemlerde Mesudiye'mizde muhtarlık yapmış olan Muharrem Sarıgül, önemli açıklamalarda bulundu.

Yorum (0)     Bu haber 19426 kez okundu
06.01.2018 10:08:46

Mesudiyenin sevilen esnaflarından aynı zamanda önceki dönemlerde Mesudiye'mizde muhtarlık yapmış olan Muharrem Sarıgül önemli açıklamalarda bulundu. Sarıgül; "Çok değerli Mesudiyeli kardeşlerim,Dostlarım ve arkadaşlarım 04.01.2018 tarihi itibarı ile Sayın Meral AKŞENER ve Arkadaşları tarafından kurulan İYİ Parti nin #Mesudiye İlçe Kurucular kurulu Başkanlığı görevine Genel Merkez ve İl Başkanlığının uygun görmeleri sonucunda atanmış Bulunmaktayım.
Hiçbir talebim olmamasına rağmen beni bu göreve layık gören Başta Eski MV.Sayın Dr.Yener YILDIRIM olmak üzere İl Başkanı Sn.Av.Tevfik KARABULUT ve diğer dost ve arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyor ve Birlikte çalışacağımız arkadaşlarımız la birlikte Tüm kamu kurum ve kuruluşları,Sivil Toplum Örgütleri,Siyasi parti Temsilcileri,Muhtarlarımız,Dernek Başkanları, vakıf Başkanlarımız ve işadamlarımızla Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağımı Kimseyi kırmadan herkese eşit mesafede olmaya çalışacağım. ayrıca bu partiye katılmak isteyen her siyasi partiden arkadaşımıza kapımızın açık olduğunu ve Demokrasimizi hep birlikte ayakta tutabilme geliştirme adına davet ediyor ve katkılarınızı bekliyorum.Saygılarımla" dedi.Bu haber 19426 kez görütülendi


Etiketler :

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
7+7=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016