Çekmeköy'de Ordu Mesudiye Üçyollular bir araya geldi

Çekmeköy'de Mülk alım programı yaparak "Bir Tuğlada Sen Koy" sloganıyla bir araya gelen Ordu Mesudiye Üçyollular amacına ulaştı. Büyük bir yardım seferberliğinin olduğu gecede Mülk alımı için gerekli para toplandı..

Yorum (0)     Bu haber 97252 kez okundu
21.04.2018 23:48:57

Çekmeköy'de mülk alımı için kurulan tertip komitesinin organize ettiği "Bir Tuğlada Sen Koy" sloganı ile bir araya gelen Ordu Mesudiye Üçyol'lularında artık Çekmeköy'de bir mülkleri oldu. Ordulu hemşehri derneklerinin yoğun olduğu Çekmeköy'de Ordu Mesudiye Üçyol Dernek mülkü için Ordulular Çekmeköy'de bir araya geldi. 

Programa Çekmeköy belediye başkanı Ahmet Epli, Mesudiye belediye başkanı İsa Gül, Çekmeköy Ordulular dernek başkanı Metin Çoban, Çekmeköy İYİ Parti ilçe başkanı Dilaver Koç, Çekmeköy Ak Parti ilçe başkanı Salih Kırıcı, İş Dünyası Konfederasyonu (BİRKONFED) Genel Başkanı Osman Ünsal, 2014 yerel seçimlerinde Çekmeköy CHP'den belediye başkan adayı olan Seyfettin Yıldırım, Üçyol Muhtarı Yakup Erdem, Üçyol dernek başkanı Halit Celep ve bir çok seçkin konuk katıldı. 

SEDAT ERDEM "ALLAH BİRLİK BERABERLİĞİMİZİ DAİM ETSİN 

Çekmeköy'de mülk alımı için kurulan tertip komitesine geçici olarak başkanlık yapan Sedat Erdem konuşmasına şöyle devam etti ; Çekmeköy'de benimde doğup büyüdüğüm köyüm Üçyollu hemşehrilerimin bu tarafta bir yer alımı ile ilgili yoğun istekleri bizi mülk alımı için bir araya getirdi. Yapmış olduğumuz hemşehrilerimiz ile toplantı neticesinde vakti olan değerli hemşehrilerimiz, muhtarımız ve derneğimiz üyelerininde içinde olduğu bir komite kurarak mülkümüzü almak için kolları sıvadık. İlk olarak anlaşmayı yaptık. İş adamlarımız başta olmak üzere değerli Üçyollu hemşehrilerimizden bağış olarak yerimizin parasını topladık. Destek olan herkesten Alla razı olsun. Mevlam birliğimizi daim etsin. Bu yer Mesudiye Üçyol için alınmış olabilir ama Aybastı, Fatsa, Akkuş, Ünye gibi bir çok hemşehrimiz bizleri yalnız bırakmadı.Hemşehrilerim adına çok teşekkür ederim. Asıl burada bir teşekkürde değerli tertip komitemizde bizlerle gece gündüz çalışan değerli komitedeki arkadaşlarımada çok teşekkür ederim. Allah samimi ve içten dualarla çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri mahçup etmesin" ifadelerinde bulundu. 

YÜCEL YALÇINKAYA "BİZ HER ZAMAN GEREKENİ YAPARIZ"

Çekmeköy Ordulular derneği kurucu başkanı aynı zamanda Çekmeköy Ak Parti belediye meclis üyesi Yücel Yalçınkaya "Biz et tırnak gibiyiz. Ben aynı zamanda Mesudiye'den evliyim. Sedat Erdem kardeşimize bu anlamda çok teşekkür ederim. Bu işler lafla olmuyor yapmakla oluyor. Üçyollu hemşerilerimizin gönlü zengin insanlardır. Bu anlamda gerekni bize yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi. 

AHMET EPLİ " ÇOK GÜZEL BİR TABLO"

Çekmeköy bediye başkan yardımcısı Ahmet Epli "Çok güzel bir tablo. Ordu Mesudiye Üçyollu hemşehrierimizin bu anlamlı gecesinde bir olmaktan dolayı şeref duyduğumu belirtmek isterim. Bir karınca misali üzerimize düşen her ne varsa gerek şahsım gerekse Çekmeköy belediye başkanım Ahmet Poyraz olarak her zaman yanındayız. Allah birlikteliğinizi daim etsin. Böyle güzel çalışmlarda örnek olsun. Değerli Sedat Erdem başkana kurulan komiteye başarılar dilerim" dedi. 

SEYFETTİN YILDIRIM "BU TARZ GECELERDE SİYASİ KONUŞMAYA GEREK YOK"

Çekmeköy'de CHP'den 2014 yılı seçimlerinde belediye başkan adayı olan Seyfettim Yıldırım'da konuşmasında "Bu tarz birlik ve beraberlik gecelerinde siyasetten uzak samimi konuşmak gerek. Bende Mesudiye'li bir kardeşiniz olarak her zaman yanınızdayım"

ÜÇYOL'DA GÜZEL ÇALIŞMALAR OLUYOR

Üçyol Muhtarı Yakup Erdem ve Üçyol dernek başkanı Halit Celep tertip komitesine teşekkür ederek "Üçyol birlikte daha güçlü. Güce destek olmak için bizimde yapacağımız her ne var ise yapmaya yazırız. Böyle güzel bir tabloyu Üçyol halkımız hak ediyor" diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler..

 


Bu haber 97252 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
0+0=?
 


Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay