Vali Yavuz’dan il protokolüne iftar yemeği

Vali Seddar Yavuz, düzenlediği iftar yemeği programı ile il protokolü, ilçe k,Kaymakamları ve Belediye Başkanları ile bir araya geldi.

Yorum (0)     Bu haber 112204 kez okundu
04.06.2018 11:57:23

Vali Seddar Yavuz, düzenlediği iftar yemeği programı ile il protokolü, ilçe k,Kaymakamları ve Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Bir otelde gerçekleştirilen iftar yemeği programına, Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, AK Parti Ordu Milletvekili Ergun Taşçı, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ve eşi Nermin Torun, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz, Adalet Komisyonu Başkanı Mesut Bilen, ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Vali Yardımcıları Ekrem Yaman, Adem Öztürk, Turgut Subaşı, Ahmet Arık,  ilçe kaymakamları, belediye başkanları ve eşleri katıldı.

Vali Seddar Yavuz, iftar programında yaptığı konuşmada “Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Ramazan ayının ulviyeti içerisinde bizleri buluşturan Rabbimize şükürler olsun. Sizlerle aynı ortamda bulunmak, aynı havayı teneffüs etmek ve aynı sofrada iftar açmak, gerçekten çok keyifliydi. Bu şeref ve onuru bize bahşettiğiniz için ayrı ayrı minnet ve şükran duygularımı, teşekkürlerimi ifade ediyorum” dedi.

“Bu şehirde elele, gönül gönüle hizmet etmeyi Allah nasip etsin diye dua ediyor, niyaz ediyor ve arzu ediyoruz” diyen Vali Seddar Yavuz, makam ve mevkilerin gelip geçici ancak hizmetlerin baki olduğuna vurgu yaparak, “Hizmetlerin en büyüğü de Aziz Türk Milletine hizmet etmek, her bir bireyin yüzündeki tebessüm sebebi olmaktır” şeklinde konuştu.

Vali Yavuz, “Biliyorum ki, her biriniz bu iş için çaba gösteriyor, emek sarf ediyorsunuz.Bu ilin Valisi olarak Milletvekillerimize, yargı mensuplarımıza, kaymakamlarımıza, tüm belediye başkanlarımıza, güvenlik birimlerimizin kıymetli temsilcilerine hizmetleri vesilesiyle teşekkür ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum” diyerek, sözlerini tamamladı.

Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, iftar yemeği programında davetlilerle yakından ilgilenerek, bir süre sohbette bulundu.

Kaynak: Ordutakip.com

 Bu haber 112204 kez görütülendi


Etiketler :

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
7+7=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016