Üçyol Ve Topçam Artık Daha Temiz

Mesudiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Üçyol ve Topçam Mahallerinde genel temizlik çalışmaları yaptı.

Yorum (0)     Bu haber 55231 kez okundu
23.10.2014 17:44:52

Mesudiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler şehrin genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ederken, Topçam ve Üçyol Mahallelerinde de genel temizlik çalışması yapıldı. Topçam Mahalle Muhtarı Yalçın Karabulut ve Üçyol Mahalle Muhtarı Yakup Erdem Belediye Başkanı İsa Gül’e teşekkür ederken, mahalle sakinlerinin de temizlik konusunda duyarlı olmasını istedi.

Üçyol ve Topçam Mahallelerinde bulunan tüm cadde ve sokaklar Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ve çeşitli iş makineleri tarafından özenle temizlendi.

Yapılan çalışmadan dolayı son derece memnun olduklarını belirten ve Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’e teşekkür eden Topçam Mahalle Muhtarı Yalçın Karabulut, mahalle sakinlerinin de belediye yetkililerine yardımcı olmasını istedi.

Özellikle balkondan çöp atan vatandaşların güzel bir görüntü oluşturmadığını vurgulayan Mahalle Muhtarı Karabulut, insanların kendi evlat ve yakınlarına yaptırmayı uygun görmediği temizliği, belediye görevlilerinin yapmasını beklemesinin yanlış olduğunu kaydetti.

Üçyol Mahalle Muhtarı Yakup Erdem’de yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’e teşekkür etti.Bu haber 55231 kez görütülendi


Etiketler :

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
7+7=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016